O nas

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku, współpracujemy z najlepszymi producentami roślin i wyposażenia ogrodów oraz architektami budowlanymi.

 
Dariusz Kłodnicki- projektant ogrodów, architektury krajobrazu, Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni, właściciel Pro-Eko Studio Sztuki Ogrodowej. Od 1999 roku pracuje aktywnie zawodowo, twórca licznych projektów i realizacji ogrodowych, zagospodarowania otoczenia firm, posesji prywatnych, oraz prac rewaloryzacyjnych historycznych założeń ogrodowych.  

Zawsze wnikliwie słucham moich Klientów. To, co usłyszę staram się przełożyć na swoje pomysły. Projekt przygotowuję tak, aby umożliwił Klientom zrealizowanie ich marzeń i stworzenie dla nich idealnego miejsca.  Po tym etapie gwarantuję realizację i dalszą pomoc przy prowadzeniu projektów, tak by umożliwiało to powstanie nie tylko pięknych, ale praktycznych, godnych pozazdroszczenia ogrodowych założeń. Tereny zieleni a szczególnie ogrody są ważnym elementem w naszym życiu; strefą relaksu, miejscem na towarzyskie spotkania, powinny odzwierciedlać Ciebie i Twój styl życia. Właśnie dla tego moje propozycje są zarówno indywidualne, funkcjonalne jak i twórcze.

Do zobaczenia w ogrodzie!