Nasze atuty

Zapoznaj się z atutami naszej Firmy i oceń sam, dlaczego właśnie nam warto powierzyć zaprojektowanie i budowę swojego wymarzonego ogrodu.

 
 

Dobieramy dla Ciebie indywidualne rozwiązania i styl ogrodu

Podczas projektowania chętnie wychodzimy poza opatrzone i sztampowe aranżacje. Nie stronimy od efektownych i oryginalnych połączeń oraz eklektycznej stylistyki, dając naszym Klientom możliwość cieszenia się z kilku założeń ogrodowych w jednym. Na przykład, ogród japoński łączymy z ogrodem klasycznym, wydobywając z takiej aranżacji piękno wizualne i świetną funkcjonalność. Zrywamy z nudą! Chcemy by nasze realizacje były ucztą dla oka, a nie tylko sposobem na uporządkowanie przestrzeni posesji.

 
 

Uczestniczysz w opracowaniu koncepcji i projektu swojego ogrodu

Będziemy opracowywać koncepcję Twojego ogrodu od początku do końca przy Twoim udziale. Jako Specjaliści z wieloletnim praktyką w budowie ogrodów udzielimy Ci pomocy doradczej i dostarczymy materiały poglądowe pomocne w procesie decyzyjnym. Założenia Twojego ogrodu będziemy dopracowywać do momentu osiągnięcia przez Ciebie stu procent satysfakcji z projektu i przekonania, że to jest właśnie to, czego oczekiwałeś. W naszej Firmie Klient nie „kupuje” ogrodu w ciemno, lecz dokładnie wie za co płaci i dlaczego właśnie za to!

 
 

Korzystasz z fachowego doradztwa ogrodniczego naszego specjalisty

Otrzymasz pomoc naszego Specjalisty w wyborze roślin, fragmentów architektonicznych aranżacji, materiałów budowlanych, urządzeń instalacyjnych i wszystkich innych elementów wchodzących w skład Twojego przyszłego ogrodu. Przez cały czas będziemy do Twojej dyspozycji. Na początku współpracy przekażemy Ci numer telefonu, pod którym będziesz prowadzić konsultacje dotyczące szczegółów realizacji. Dzięki temu będziesz dokonywał świadomego wyboru najlepszych rozwiązań, które na bieżąco i od ręki uwzględnimy w Twoim kosztorysie.

 
 

Pomagamy Ci w optymalizacji kosztów budowy ogrodu

Do uzyskania wymarzonego rezultatu prac aranżacyjnych w Twoim ogrodzie potrzebny jest czas, który działa dwojako na Twoją korzyść. Przyrost drzew, krzewów i bylin nie następuje z dnia na dzień, ale z roku na rok będziesz się cieszył z coraz piękniejszej szaty roślinnej. Ogród jest miejscem w którym świetnie sprawdza się rozłożony w czasie system realizacji. Na początku zagospodarujemy Twoją posesję i wykonamy zasadniczą aranżację, potem z sezonu na sezon będziemy ja upiększać. A efekt? Wydatki rozłożone na lata bez wyrzeczeń finansowych!

 
 

Realizujemy trudne i nietypowe aranżacje ogrodów

 Nie boimy się odważnych i skomplikowanych realizacji ogrodów pod względem aranżacyjnym i technicznym. Dysponujemy wiedzą i specjalistycznym sprzętem. Pracujemy na trudnych terenach, wymagających dużego nakładu prac ziemnych i rekultywacyjnych. Budujemy odważne i nietypowe obiekty małej architektury, zaawansowane instalacje hydrotechniczne i świetlne. Do aranżacji roślinnej wykorzystujemy również oryginalne rośliny, wymagające dużej wiedzy i doświadczenia w doprowadzeniu ich do stabilnego przyrostu. Możesz być pewny naszych kompetencji!

 
 

Twój ogród budują wyspecjalizowane ekipy

W naszym systemie realizacji zleceń kończymy jedną budowę i zaczynamy kolejną. Nie ma przestojów, dzięki czemu nasze ekipy rotują i nie wychodzą z wprawy. Dotyczy to również okresu jesienno-zimowego, w trakcie którego prowadzimy prace remontowe, porządkowe i konserwacyjne. Każdy etap realizacji zlecenia należy do wąsko wyspecjalizowanych ekip – jedna zajmuje się pracami ziemnymi, nasadzaniem i pielęgnacją roślin, inna budową małej architektury, ścieżek i podjazdów, jeszcze inna montażem instalacji nawadniających i elektrycznych.

 
 

Twoje zlecenie pilotuje projektant i kierownik realizacji w jednej osobie

Podczas współpracy z naszą Firmą nie musisz się obawiać głuchego telefonu i nieskutecznego kontaktu. Nie spotkasz się też z sytuacją odbijania pytań od pracownika do pracownika, ignorowania Twoich uwag, przedłużania się czasu odpowiedzi. Każde realizacja w naszej Firmie to oddzielny kierownik zlecenia, będący jednocześnie opiekunem Klienta. To on w jednej osobie będzie godnie reprezentował kompetencje naszej Firmy pozostając do Twojej dyspozycji w czasie kluczowych decyzji, które będziesz podejmował.

 
 

Jesteś na bieżąco informowany o przebiegu budowy ogrodu

Wszystkie realizacje w naszej Firmie odbywają się według wcześniej opracowanego harmonogramu prac. Po zakończeniu każdego etapu budowy będziemy Cię informować o jego rezultatach. Na Twoje życzenie umówimy się z Tobą na spotkanie, w trakcie którego wspólnie omówimy szczegóły wykonanych elementów ogrodowej aranżacji. Współpracując z naszą Firmą nie musisz dopraszać się kontaktu z naszym Specjalistą. Z zasady zawsze wychodzimy pierwsi naprzeciw Klienta i informujemy go o bieżących postępach zlecenia.

 
 

Otrzymujesz gwarancję i opiekę serwisową wykonawcy

Jesteśmy Firmą odpowiedzialną i rzetelną. Udzielamy gwarancji robót na wszystkie prace budowlane wynikające z aranżacji Twojego ogrodu. Tym samym zobowiązujemy się do usunięcia ewentualnych wad fizycznych, powstałych podczas realizacji Twojego zlecenia. Wszystkie urządzenia i podzespoły wykorzystane przez naszą Firmę w trakcie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, oświetleniowych i nawadniających, a także materiały do budowy obiektów małej architektury i ciągów komunikacyjnych objęte są również gwarancją i opieką serwisową.